banner

  ustka1

   

  Już drugi rok z rzędu pokaz fajerwerków przygotowany przez firmę Grom Zbig z Częstochowy okazał się najlepszy. To właśnie oni zwyciężyli w VI Festiwalu Sztucznych Ogni, który właśnie zakończył się w Ustce.

  W ciągu czterech dni festiwalowego szaleństwa miasto odwiedziło ponad sto tysięcy wczasowiczów, a firmy biorące udział w konkursie wystrzeliły w powietrze kilka ton materiałów wybuchowych.

  Zasady festiwalowego konkursu są proste: każda firma może wystrzelić w niebo sztuczne ognie o wartości maksymalnie 10 000 punktów (każdy rodzaj fajerwerku jest punktowany). Wygra ta drużyna, której pokaz najbardziej spodoba się jury. Nad bezpieczeństwem pokazu czuwają specjaliści od pirotechniki. Takiego pokazu nie widziałem już dawno - mówił zaraz po zakończeniu pokazów Wojciech Goryca, ekspert ds. pirotechniki i przewodniczący konkursowego jury. - Idealne zgranie z muzyką, świetnie dobrane fajerwerki.

  W tym roku na scenie pojawili się między innymi Kasa Chorych, Parafraza, Agata Werner, K3, Arschenic czy Mr Idol. Hitem finałowej nocy był występ zespołu Kowalski.

  2016 plakat gdansk1

  Międzynarodowe pokazy pirotechniczne w Gdańsku i Katowicach 2016

  6 sierpnia po raz pierwszy w Gdańsku odbyły się Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne. Tłumy mieszkańców, mimo niedopisującej pogody, na parkingu przy Stadionie Energa Gdańsk, podziwiały spektakularne show z użyciem fajerwerków, światła laserów i dźwięku.

  Zobacz więcej

  siatkowka2014

  Strzelamy dla MISTRZÓW - Mistrzostwa Świata w Siatkówce mężczyzn 2014

  Polska mistrzem świata w siatkówce! Pokonaliśmy Brazylię 3-1 i prawie 50 wspaniałych tysięcy kibiców w Spodku, pod Spodkiem i na mieście eksplodowało wielką radością. Władze Katowic - jak obiecywały - tak zrobiły. Mundial zakończył pokaz fajerwerków nad miastem.

  Zobacz więcej

  katowice2014

  Mistrz Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych KATOWICE 2014

  Miło nam poinformować, o kolejnym sukcesie Firmy GROM ZBIG. Pokaz Pirotechniczny przygotowany przez naszą Firmę okazał się najlepszy podczas tegorocznego Międzynarodowego Pokazu Pirotechnicznego odbywającego się po raz kolejny w Katowicach.

  Zobacz więcej

  ustka

  Ustka - VI Festiwal Sztucznych Ogni zakończony - pierwsze miejsce dla firmy Grom-Zbig

  Już drugi rok z rzędu pokaz fajerwerków przygotowany przez firmę Grom Zbig z Częstochowy okazał się najlepszy. To właśnie nasza Firma i przygotowany przez nas pokaz pirotechniczny zwyciężył w VI Festiwalu Sztucznych Ogni, który właśnie zakończył się w Ustce.

  Zobacz więcej

  nagrody

  NAGRODY

  Nasze pokazy pirotechniczne
  i widowiska zdobyły wiele nagród
  i wyróżnień

  zobaczwiecej

  galeria

  GALERIA

  Zapraszamy do zapoznania
  się z wybranymi zdjęciami
  z naszych pokazów pirotechnicznych

  zobaczwiecej

  referencje

  REFERENCJE

  Liczne referencje świadczą
  o coraz większym uznaniu
  naszych Klientów

  zobaczwiecej

  certyfikaty

  CERTYFIKATY

  Posiadamy wszelkie niezbędne
  certyfikaty uprawniające nas
  do tworzenia pokazów

  zobaczwiecej

  logogromzbig2

  Profesjonalne pokazy pirotechniczne, hurtownia fajerwerków

  ul. Rynek Wieluński 12
  42-200 Częstochowa

  Telefon: +48 34 36 15 437
  GSM: +48 502 355 792

  Email: biuro@gromzbig.pl

  facebookyoutubegoogleplus